.

.

Шарени светилки Континентална врежан рингишпил музичка кутија

Шарени светилки Континентална врежан рингишпил музичка кутија

DEN 5073.00
DEN 6186.24
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Упатството :
Име : Continental врежан gazebo флеш рингишпил музичка кутија двојно песна
Тежина : околу 1,5 кг
Материјал : виш животната средина смола
Додатоци : копчето батерии
Боја : Бисер Бели
Големина : околу 22 cm висока, 14.5 см широк
Музика Движење : SANKYO движење или рима или движење
Песна : "Разиграните Далеку", итн.
Детали за производот и Карактеристики :
1. Делукс Рингишпил : Луксузни врежан три Тројанци, спин акција е различен, надградба и автоматско вчитување и движење низ ротација. Секој детал на високи техничари резба, gilt трим, полн Европската ретро зависност.
2. павилјон ограда : убава врежан занает, исто така, може да DIY вклучен до неколку фото семејни фотографии или бебето фотографии, особено романтично.
3. Пеколен покрие дизајн : Кога ќе го ротирате капа насока на стрелките на часовникот пеколен, музика автоматски ќе се игра на коњи автоматски ќе го подигнете нагоре и надолу и лево и десно за движење, а потоа се вртат.
4. На дното на дизајн : Кога ќе го ротирате насока на стрелките на часовникот дното Пеколен Музичка Кутија автоматски ќе игра уште една песна (ова пролет да не вози коњи rotate). Таму е исто така на дното светлата се префрлат, да се претвори во музика кутија ќе полека се менуваат различни бои на светлината, многу убава.

Основни својства

Тип:
Пеколен Тип
Музички Кутии Форма:
кристална топка
Функција:
Вртливата
Бренд Име:
RGF
Тон Број:
18 Ѕвонење
Материјал:
polyresin
Број На Модел На:
SJQBYH888
Движење:
Јапонски Sankyo Движење
Игра Моќ:
Рака Извит
Обликот:
Топката
Материјал:
Движење:
Големина:
производ тежина:
Функција:
Музичка кутија ја репродукцијата на песни:

Тие исто така купуваат со овој производ.