.

.

SATA Кабел Хард Диск Висок Квалитет на пренос на Податоци Директно Кабел 7pin линија за Хард Диск

SATA Кабел Хард Диск Висок Квалитет на пренос на Податоци Директно Кабел 7pin линија за Хард Диск

DEN 95.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте во мојата Продавница.
Ако сте задоволни со стоката,ве Молиме оставете повратни информации.
Ако имате нешто прашање или да не се чувствуваат толку добро, не двоумете се.поврзете се со нас веднаш.
Ви посакувам среќен ден.
Пакет Содржина :
1 X Sata Кабел
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена по исплата е расчисти.
2. Сите парцели имаат следење на броеви.
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Враќање :
1.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција numer и причина за враќање се потребни на пакетот.Предмети вратени мора да ги содржи сите оригинално пакување.
2. Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
3.Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот.
4. Купувачот е одговорен за враќање поштарина.
Повратни информации :
Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.
Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ние сме секогаш тука да понудат помош. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Само ни даде opporitunity за решавање на проблемот.

Основни својства

боја:
Црвена
Број На Модел На:
SATA
Должина на кабел:
Пакет:
Пакет 1
Уверение:
Никој
USB Тип:
Други
Пакет:
No
Бренд Име:
BHGCpeng
Употреба:
Хард Диск

Тие исто така купуваат со овој производ.