.

.

12V 240W DOP-3X Пак Светлина Flasher за LED Автомобил и мотоцикл општи Flasher Реле со Три контактни точки

12V 240W DOP-3X Пак Светлина Flasher за LED Автомобил и мотоцикл општи Flasher Реле со Три контактни точки

DEN 137.00
DEN 152.64
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


12 V 240 W DOP-3 X Пак Светлина Flasher за LED Автомобил и мотоцикл општи Flasher Реле со Три контактни точки
1.Овој производ е водоотпорен, shockproof, plug and play.
2.Флеш фреквенција : 80 отчукувања / мин.
3.Таму ќе биде бип кога се вртите.

Основни својства

Бренд Име:
VENSTPOW

Тие исто така купуваат со овој производ.