.

.

Висок Квалитет 5pcs Легура Бисер Кристал Копчето, За Diy Коса Додатоци за шиење занает копчиња.

Висок Квалитет 5pcs Легура Бисер Кристал Копчето, За Diy Коса Додатоци за шиење занает копчиња.

DEN 168.00
DEN 176.64
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок Квалитет 5pcs Легура Бисер Кристал Копчето, За Diy Коса Додатоци за шиење занает копчиња.
сребро : 40mm 30мм
10pcs/многу
Објектот Стил : Булчински Свадба Тиара
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината
Топло Совети :
1.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни полно име и вашата улица и куќа број и стан број,затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно.
2.Ако сте за промет на големо клиенти,можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака,ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брза испорака.
3.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив,ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодарам.

Основни својства

боја:
40mm, 30мм
Тип На Производ:
Други
Број На Модел На:
50mm , 40mm

Тие исто така купуваат со овој производ.