.

.

Мини Хидрати 43cc 47cc 49cc 2 УДАР CARBURETOR 10мм 15mm за Џеб ATV QUAD Велосипед

Мини Хидрати 43cc 47cc 49cc 2 УДАР CARBURETOR 10мм 15mm за Џеб ATV QUAD Велосипед

DEN 623.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мини Хидрати 43cc 47cc 49cc 2 УДАР CARBURETOR 10мм 15mm за Џеб ATV QUAD Велосипед
Овој дел carburetor има две држави, со дијаметар од 10мм и 15mm два вида. Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Основни својства

Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
Carburetor
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
350g
Име На Модел:
47cc 49cc
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE

Тие исто така купуваат со овој производ.