.

.

7/8 инчи(22mm) Сатен Панделки Со Златни Метални Работ 35colors во парк

7/8 инчи(22mm) Сатен Панделки Со Златни Метални Работ 35colors во парк

DEN 508.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

7/8" инчи(22mm) Сатен Панделки Со Златни Метални Работ 35colors во парк 7/8" инчен Златни Метални Работ Сатен Панделки 7/8" инчен сатен панделки со злато работ на Производот :
Боја Картичка :
Детали :
Супериорна Количина : 100% полиестер, постојаност на боја е до 4 нивоа;помине OEKO-TEX Стандард 100 секоја година, да стигнете до SVHC Слободни;
Брза Испорака : Акции Продажба;над 5000-10000 јарди во акции за секоја лента;доставуваат во рок од 3 дена;
Совршен за модни додатоци,облека, украси, подароци пакет, ets..
Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет. Ако нарачате повеќе, ние ќе ви даде најдобра цена. Pls контактирајте со нас.
Достапни Големина На :
7/8"(7/8inch,22mm,2,2 см)
Достапни бои :
35 бои на Располагање во парк
Напомена : Кога ќе се потврди цел,pls забелешка боја бројот кој сакате да го нарачате. На пример,000 Исклучување Бела. Ви благодарам многу.
За сертификација на :
Oeko-Tex Стандард 100
MOQ :
100yards
Пакување :
100yards/боја
ОЕМ :
YES
Цена :
Се преговара
Услови на Плаќање :
Т/T, L/C, Alipay и така натаму
Место на Потекло :
Шангај, Кина
Испорака Олово Време :
2-3 дена
Клиентот дизајн е прифатливо.Цената е според ширината и материјали. Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Примена :

Основни својства

боја:
580 Смарагд, 593 Spruce, 614 Chamois, 640 Лимон, 668 Tangerine, 780 ' Рѓа
Бренд Име:
AMORYHEART
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
7/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
8801-022-580,593,614,640,668,780
Шема:
Полна Боја
Тип На Производ:
Панделки
Големина 1:
7/8,7/8 инчи,22mm,2,2 см
Боја 1:
Смарагд,Spruce,Chamois, Лимон,Tangerine, ' Рѓа
Име 1:
Златни Метални Работ Сатен Лента
Име 2:
двојно двострано сатен панделки со златен сјај работ
Име 3:
двојно двострано сатен лента со златен сјај работ двојно
Име 4:
двојно се соочуваат сатен лента со златен сјај работ
Името 5:
двојно се соочуваат сатен панделки со златен сјај работ
Името 6:
двојно лице сатен панделки со златен сјај работ
Името 7:
двојно лице сатен панделки со златни метални работ
Името 8:
двојно лице сатен лента со златни метални работ

Тие исто така купуваат со овој производ.