.

.

8PCS НАДВОРЕШНОСТА ВНАТРЕШНИ работи ВРАТА се СПРАВИ ЗА Hyundai Getz/Клик/TB 02-09

8PCS НАДВОРЕШНОСТА ВНАТРЕШНИ работи ВРАТА се СПРАВИ ЗА Hyundai Getz/Клик/TB 02-09

DEN 3648.00
DEN 3840.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


8 PCS НАДВОРЕШНОСТА ВНАТРЕШНИ работи ВРАТА се СПРАВИ ЗА Hyundai Getz/Клик/TB 02-09
НАДВОРЕШНОСТА : FR : 82660-1 C000 FL : 82650-1 C000 RR : 83660-1 C000 РЛ : 83650-1 C000
МВР : RH : 82620-1 C000-НА LH : 82610-1 C000-A

Основни својства

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Ширина:
10cm
Автомобил модел:
ЗА Hyundai Getz/Клик/TB 02-09 Dodge Brisa (Венецуела) Inokom Getz (М
Име На Модел:
ЗА Hyundai Getz/Клик/TB 02-09 Dodge Brisa (Венецуела) Inokom Getz (М
Објектот Висина:
5cm
Производителот Дел Број:
FR
Модел Година:
ЗА Hyundai Getz/Клик/TB 02-09 Dodge Brisa (Венецуела) Inokom Getz (М
Материјал Тип:
ABS+Метал
Бренд Име:
FGHGF
Земја/Регион на Производство:
CN
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Другиот Дел Број:
Внатрешни работи
Осветленост Дел Број:
FR
Специјални Функции:
ВРАТАТА СЕ ОТВОРИ И КОДОТ
Поставување на Возило:
НАДВОРЕШЕН ЕНТЕРИЕР
Автомобил Производител:
Hyundai

Тие исто така купуваат со овој производ.