.

.

LMDTK AC адаптер за полнење За samsung R18 R20 R23 R25 R26 R39 R40 R50 R55 R58 R65 R70 X1 19v 4.74 на 90w со 5.5*3.0 mm интерфејс

LMDTK AC адаптер за полнење За samsung R18 R20 R23 R25 R26 R39 R40 R50 R55 R58 R65 R70 X1 19v 4.74 на 90w со

DEN 652.00
DEN 767.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE :
Овој адаптер без кабел(кабелот за напојување)
Ние нудиме на велика БРИТАНИЈА/ЕУ/САД стандард за вас да се избере
Ако ви треба ве молиме кликнете на фотографиите за нарачка на кабел(кабелот за напојување)
Компатибилен машина Модели :
ЗА SAMSUNG
R18 R20
R23 R25 R26
R39 R40 R50
R55 R58 R65
R70 R700 X1
X06 X10 X11
X12 X20 X25
X30 X50 X60
X12 X20 X25
P10 P20 P25
P28 P29 P30
P40 P50 P200
P400 M40 M50
M70 M30 M20
V20 V25 V30
NV5000 GT9000 T10
A10 Q470

Основни својства

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
ЗА samsung
Излезниот Напон:
19V
Бренд Име:
LMDTK
Излезна Струја:
4.74 На
боја:
Црна
димензија:
125*50*30мм
Влезен Напон:
100-240 V
Излезниот Напон:
19V
излезна струја:
4.74 На
излез:
3-Prong
моќност:
90W
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Интерфејс големина:
5.5*3.0 mm
Тежина:
280g

Тие исто така купуваат со овој производ.