.

.

2PC/Set Спојка Торта Декорација Шлаг Тесто Кеси Совет Млазници Адаптер Sugarcraft Алатка

2PC/Set Спојка Торта Декорација Шлаг Тесто Кеси Совет Млазници Адаптер Sugarcraft Алатка

DEN 41.00
DEN 43.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2 PC/Set Спојка Торта Декорација Шлаг Тесто Кеси Совет Млазници Адаптер Sugarcraft Алатка
Карактеристики :
големина : како се покаже слика
Боја : Чиста боја на&Бело
Тежина : 20g
Материјал : пластика
Пакет се Вклучени : 2 X Торта couplers
Напомена : Оваа ставка НЕ е вклучувајќи Млазницата и pipping торба.
Функција
Мали и Големи Димензии Шлаг млазницата адаптер, одговара на цевка дел внатре во вашиот цевки кеса,
место на прстен од надвор,ви овозможува да го промените цевки цевки без
морале да празна торба...едноставна, но и брилијантен.
Парцела вклучуваат :
Количина : 2 компјутери
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
Модел : COKE_M_47

Основни својства

Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
COKE_M_47
Тип:
Торта Алатки

Тие исто така купуваат со овој производ.