.

.

Голем Закрпи Чипка Ткаенина Везови Закрпи Чипка Applique Мотиви Scrapbooking да се Шие На за Занает

Голем Закрпи Чипка Ткаенина Везови Закрпи Чипка Applique Мотиви Scrapbooking да се Шие На за Занает

DEN 282.00
DEN 335.52
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производ Детали :
Материјал : полиестер
Големина : Шоу на слика
Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm
Боја : Црвена со Зелена (Истакна : боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на светлината и компјутерски екран) Пакет : 1 парче закрпи
Испорака :
Повратни информации :
1,ве Молиме да помогне да се потврди приемот на производи откако ќе ги добијат.
2, Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас прво отколку што неутрални или лоши повратни информации директно и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволи решение.
3,Со вашата поддршка,ние ќе направиме се подобро и подобро, ве Молиме љубезно ни даде позитивни повратни информации .

Основни својства

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
T1805
Големина:
30CM/73CM

Тие исто така купуваат со овој производ.