.

.

Десната Страна Пред Хидраулични Сопирачки се Справи со Master Цилиндар За GY6 Кинески Скутер Јамаха Мотор Kawasaki АТВ Мотор Делови

Десната Страна Пред Хидраулични Сопирачки се Справи со Master Цилиндар За GY6 Кинески Скутер Јамаха Мотор Kawasaki

DEN 909.60

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Хидраулични Десната Страна Кочница се Справи со ASSY.
Превозот Пакување : 1pcs
Спецификација : како фотографија, покажа, 8mm Огледало завртка.
Испорака Тежина : 700g
Примена : одговара за GY6 Кинески Скутери, Хонда, Јамаха и Повеќето Кинески скутери и мотоцикли.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Основни својства

Име На Модел:
aDT54
Објектот Дијаметар:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
MJMOTOR
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Кочница

Тие исто така купуваат со овој производ.