.

.

xunbeifang 100pcs многу ТВ Видео Игра кабел Scart Кабел За Nintendo SNES за Gamecube и N64 Конзола Компатибилен со NTSC

xunbeifang 100pcs многу ТВ Видео Игра кабел Scart Кабел За Nintendo SNES за Gamecube и N64 Конзола Компатибилен

DEN 12043.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.8 М Едноставно поврзете ТВ Пакување на Содржина
100pcs × Кабел
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Ние не бродот на викенд или државни празници. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката.

Основни својства

Nintendo Модел:
Nintendo64,Nintendo GameCube,Супер Famicom
Бренд Име:
xunbeifang
Број На Модел На:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Важат за:
за GameCube
кабелот тип:
Scart Кабел
Должина на кабел:
1.8 m

Тие исто така купуваат со овој производ.