.

.

Mordoa Мода Монтажни 6 Ниво Организатор Кармин Екранот Стојат Носителот Лак Рек Шминка Козметички

Mordoa Мода Монтажни 6 Ниво Организатор Кармин Екранот Стојат Носителот Лак Рек Шминка Козметички

DEN 892.00
DEN 1487.52
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Акрилик
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : 31 cm( Исправи Должина ) ,26.5 см (Ширина)

Основни својства

боја:
Јасно
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Должина:
31cm
Објектот Ширина:
26.5cm
Објектот Дијаметар:
26.5cm
Објектот Висина:
21.4cm
Објектот Тежина:
800g
Број На Модел На:
B508
Материјал:
Акрилик
Производ Карактеристики:
Моден
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Тие исто така купуваат со овој производ.