.

.

Телефон Случаи Мелани Мартинез Плаче Бебе Кристално Јасна Транспарентен TPU Случај Покритие за Apple iPhone 5 5s SE 6 6s 7 Плус

Телефон Случаи Мелани Мартинез Плаче Бебе Кристално Јасна Транспарентен TPU Случај Покритие за Apple iPhone 5

DEN 115.00
DEN 191.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата .Телефон Случаи Мелани Мартинез Плаче Бебе Кристално Јасна Транспарентен TPU Случај Покритие за Apple i Phone 5 5s SE 6 6s 7 Плус За Нас може да мислите дека телефонот случај е само додаток кој го штити вашиот уред, но овој детал може, исто така, целосно се рефлектираат вашиот стил и личност. Ние ви препорачуваме да ве молиме обратете се кај вашиот поштенски обезбедувач да се здобијат со повеќе информации во врска со увоз на тарифите во вашата земја. Правни Бизнис Име : Aertemisi E-Commerce Studios Плаќање Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Aertemisi Случаи се дизајнирани и направени со љубов во сончеви Wuhan, Hubei! Ние почнаа случаи, бидејќи сакавме нешто малку поинаква. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.com/help/new Contact Us. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Aertemisi е најдобро решение, ако сте во потрага за нешто навистина посебен и единствен. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Нормално тоа ќе трае околу 15 - 60 дена за да стигне до земјата на дестинација од Кина. ( за акции објекти 1-3 дена да се подготви ред , надвор од акциите предмети треба 3-7 дена) Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Ќе добиете пакет нормално. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост се Регистрирате Пошта е економски и бавно превозот услуга. Ние не сме одговорни за увоз должност такси и ние не сме правење профит или пари од тоа. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на https : //www. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Секоја земја има различни увозни давачки. Нормално тоа ќе потрае околу 7 - 15 дена за да стигне до земјата на дестинација од Кина. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, што е многу важно. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. Но, немојте да се грижите за тоа . Кина EMS / e Packet е брз глобалната курирска служба од Кина Пост.

Основни својства

Материјал:
За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 4,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Бренд Име:
Aertemisi
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Слатки,Шарени,Транспарентна
Големина:
4 inch, 4.7 inch, 5.5 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Материјал:
TPU
Is_customized:
Yes
боја:
Кристално Јасна Транспарентен
дизајн:
како што е прикажано на сликата
Пад на превозот / трговија на Големо:
Поддршка
функција 1:
Трајни, Анти Се Лизга, Отпорен На Гребење, Флексибилни, Анти Шок, Тенок Одговара
Карактеристика 2:
Кристално Јасна Транспарентен TPU Силикони Мека Гума Заштитни Случај
Модел Број 1:
за iPhone 5, за iPhone 5s, за iPhone SE
Модел Број 2:
ЗА IPHONE 6, ЗА IPHONE 6S
Модел Број 3:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус

Тие исто така купуваат со овој производ.