.

.

4 Боја компатибилни, Мастило кертриџ одговараат за LC117 LC-117 LC115 одговараат за Брат DCP-J4210N,MFC-J4510N Јапонија Пазар

4 Боја компатибилни, Мастило кертриџ одговараат за LC117 LC-117 LC115 одговараат за Брат DCP-J4210N,MFC-J4510N

DEN 574.00
DEN 623.52
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Објектот вклучуваат :
LC-117 Б.К. * 1 парчиња
LC-115 Ц * 1 парчиња
LC-115 M * 1 парчиња
LC-115 Y * 1 парчиња
Вкупно 1set ,4 парчиња касети.
Одговараат на модели
Компатибилен со Мастило кертриџ за LC117 LC115
[4 БОИ]
Мастило
Полн со специјализирани Боја на Мастило
Бои
Б.К C M Y , 4 БОИ
Одговараат на касети
LC-117 Б.К.
LC-115 C
LC-115 М
LC-115 Y
Producr карактеристики
висок квалитет,добри перформанси
Одговараат на машина
За Брат DCP-J4210 N,MFC-J4510 N
(Јапонија регион)
* Соодветни машина модели може да не се наведени целосно или ажурирани во времето,
ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
ве молиме обрнете внимание на касети број на модел ,да се обезбеди тоа е исто
модел како вашата оригинална касети.

Основни својства

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
за LC117 LC115
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производот:
компатибилен касети
одговараат на касети:
одговараат за LC-117 LC-115
одговараат на машина :
Одговараат за Брат DCP-J4210N,MFC-J4510N
чипови:
Со Чипови

Тие исто така купуваат со овој производ.