.

.

2017 пролет и есен корејската верзија на новиот жените само-култивирање во долг мантил беше тенка пролет грб

2017 пролет и есен корејската верзија на новиот жените само-култивирање во долг мантил беше тенка пролет грб

DEN 1327.00
DEN 1896.00
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо
(cm) Градите Ширина
(cm) Половината
(cm) РАКАВ
(cm) Должина панталони должина Колковите M 38 91 80 57 81 L 39 95 84 58 82 XL 40 99 88 59 83 2 XL 41 103 92 60 84 3 XL 42 107 96 61 85 4 XL 43 111 100 62 86 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
L459
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Џебови
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Бренд Име:
longqibao
Затворање Тип:
Двојно Гради
Облека верзија:
Тенок
Дебелина:
Конвенционалните
Должина:
Средна долгорочни
Облека фуста:
Двоен-гради
Шема:
Полна Боја
Поп елементи/процес:
Џеб копчиња
Година сезона:
Пролет 2017
Боја Класификација:
Розе вино црвено црни Каки ѓумбир

Тие исто така купуваат со овој производ.