.

.

Нови Доаѓањето На Matt Bomer #77 Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница CoverW&17212

Нови Доаѓањето На Matt Bomer 77 Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница

DEN 185.00
DEN 210.72
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите еден-двострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. За нега на настава : машина мие и се исуши. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. Плоштад големина : 8 X8inch (20 X20cm) 14x14inch (35x35cm) 16x16inch (40x40cm) 18x18inch (45x45cm) 20x20inch (50x50cm) 24x24inch (60x60cm) Правоаголни големина : 14 X18inch(35 X45cm) 16 X24inch(40 X60cm) 18 X30inch(45 X75cm) 20 X30inch(50 X75cm) ги опфаќа Сите прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.8-1.2 инчи) отстапување. 1. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 4 .Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Перница на сликата подолу се потребни за да се покаже ефектот на слика, не за продажба на стоки!! (Само продаде pillowcases).

Основни својства

Големина:
20X20cm one sides, 35X35cm one sides
Бренд Име:
shunqian
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Dobby
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
fr-3
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Техника:
Nonwoven
Шема:
Обична Обоена
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.