.

.

WL V977 целата опашка единица (вклучени се и опашка мотор) WLtoys v977 rc хеликоптер резервни делови

WL V977 целата опашка единица (вклучени се и опашка мотор) WLtoys v977 rc хеликоптер резервни делови

DEN 684.00
DEN 719.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

WL V977 целата опашка единица (вклучени се и опашка мотор) WLtoys v977 rc хеликоптер резервни делови
WLtoys V977 RC хеликоптер V977 R/C модел резервни делови за сите во парк!
Додатоци 100% оригинални.
Брза Испорака, Добар Квалитет и Пониска Цена.
Добредојдовте Wholesales!
Ако ви треба ang други резервни делови, ве молиме да појдете на нашата компанија страница :
Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31-ВО-1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст US$ 13.60 /парче
IMax B6 Lipo Ni Mh батерија рамнотежа апарат за полнење за на рк хеликоптери и други модели Li батеријата 100% оригинални (апарат+жици+адаптер) САД$ 54.00 /парче
RC хеликоптер подвозјето опрема за слетување Анти-несреќа шок заштита на топката корисна алатка за вашиот хеликоптер US$ 6.69 /парче
Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см US$ 10.99 /парче
Подмачкување на нафта солидна смазка маснотии лубриканти за брзини US$ 3.00 /парче
Метал Врска Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см US$ 15.99 /парче

Основни својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
V977
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Целата опашка единица
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.