.

.

ZXMP7A17KTC ZXMP7A17 ДА-252 Оригинални и Нови 5PCS/МНОГУ

ZXMP7A17KTC ZXMP7A17 ДА-252 Оригинални и Нови 5PCS/МНОГУ

DEN 192.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вредноста на стоката и цената на тоа е соодветно.
♦ Поради акции статус и временската зона разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Дали довербата нашиот квалитет, а не се сомневам во нашата цена. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
♦ Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
Повратни информации
♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашата поддршка, се надевам дека секој може да има пријатен бизнис патување во нашата продавница, и добредојде следниот пат!.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет на possiblely. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
Контактирајте со нас
♦ Ако постои незадоволство со нашиот производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви даде правилно решение.
♦ Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
♦ Ние се потпираме на нашата репутација и клиентите задоволство да се успее. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка . Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ,и да даде пет ѕвездички.
♦ Доколку купите повеќе количина или повеќе делови , можете да контактирате со нас,и ние може да ви даде поголем попуст.
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
♦ Сите нови чипови, ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на satisfcatory решение откако ќе го провери тоа .
♦ Ја испорача стоката на нашите клиенти со брзина и прецизност. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас .
Детали За Производот
Број на модел : ZXMP7 A17 KTC Пакет / Случај : ДА-252
Состојба : Нова
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
Гаранција
♦. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка.

Основни својства

Бренд Име:
jiaxinhengye
Број На Модел На:
Други
Пакет:
No
Тип На Објект:
Говорникот Активни Компоненти
Материјал:
Други
Број На Модел На:
ZXMP7A17KTC
Состојба:
Нови

Тие исто така купуваат со овој производ.