.

.

Топла Продажба Вистинска Кожа Унисекс Држачот На Паричници Висок Квалитет На Женски Кредитна Картичка Носители Жените Повеќе Бои Карта Носителот Чанта

Топла Продажба Вистинска Кожа Унисекс Држачот На Паричници Висок Квалитет На Женски Кредитна Картичка Носители

DEN 405.00
DEN 623.04
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме љубезно се напомене дека ние ќе го прогласи објектот како "подарок" во вредност под $25 за царинска погодност. Бојата може да биде прикажана посветли или потемни поради различни PC екранот и животната средина.5 cm * Дебелина 2cm Внатрешна структура : 11 картички слот Капацитет : Може да се стави во Монети, Карти, и др.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Сите предмети може да се испраќаат од DHL,UPS-от,FEDEX,EMS,Кина пост,хонг конг пост и Сингапур пост, и др . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Совети : 1.Топла Продажба Вистинска Кожа Унисекс Држачот на Паричници Висок Квалитет на Женски Кредитна Картичка Носители Жените Повеќе Бои Карта Носителот Чанта Материјал : Висок квалитет Кравја Кожа Боја : Роуз, Кафеава, Розова, Портокалова, Темно Сина, Светло Кафена, Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Виолетова, Црна Димензии : Должина 11cm * Ширина 7. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. За време на испорака (За референца само) За Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Таму може да биде 1-2 cm разлика според различни прирачник за мерење. За Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
За Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~7 дена откако вашата уплата е завршен. За Царина & Должност : "Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Сите доаѓаат со следење на броеви. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Тежина:
80g
Материјал Состав:
Висок квалитет кравја кожа
Објектот Должина:
11cm
Број На Модел На:
KB08-02
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Објектот Ширина:
7.5cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
SMINICA
боја:
Роуз, Кафеава, Розова, Портокалова, Темно Сина, Светло Кафена, Црвена, Жолта, Сина
Големина:
Length 11cm * Width 7.5cm * Thickness 2cm
Внатрешната Структура:
11 картички слот
Капацитет:
Може да се стави во Монети, Карти, и др.

Тие исто така купуваат со овој производ.