.

.

Волфрам лист, плоча за Научни истражувања и експерименти Висока Чистота

Волфрам лист, плоча за Научни истражувања и експерименти Висока Чистота

DEN 12480.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме имајте во предвид :
Ова е прилагодено производи :
Ние не ќе прифати било враќање или надоместок ,ви благодариме !
Висока Чистота Волфрам лист, плоча за Научно истражување и експеримент
Нашите волфрам лист, плоча се увезуваат волфрам материјал или направени од увезени суровини, специјализирани научно истражувачки експеримент, различни од домашни обични материјал квалитетот на волфрам , цената ќе биде повисока од домашни волфрам индустрија, ве молиме имајте во предвид квалитетот на купување!!
Детали големина, (ќе има малку големина толеранција, е за +/- 0.1 mm)
Количина и цена :
109*45*4.25 мм, 1piece, 115
107*43*4.5 мм, 1piece, 115 USD
Товарни страна на курирската служба DHL потреби : 30 USD
Вкупниот износ : 260
Ние ќе се направи на рабовите со малку круг според нашите искуства.
Сликите се само за ваша препорака, не се исти quanity и големина како опис, сите врз основа на реалните примени стоки.
Добар Фидбек
Нашата Работилница и производи

Основни својства

is_customized:
Yes
Тип:
Други
Име:
Волфрам лист, плоча
Чистота:
99.98%
Примена:
Electrode или експеримент
Материјал Одделение:
увоз materails, подобар квалитет
Пакување:
пластична кеса
превозот метод:
Кина пост или друг начин, како на вашите барања
цена:
може да бидат пониски ако голема количина, само нас контакт
Дијаметар:
постојат многу други дијаметар, само нас контакт
по продажба на услуги:
ние се обезбеди добар по продажба на услуги

Тие исто така купуваат со овој производ.