.

.

500g/торба Мешавина Боја Големина Помине Сјајот во Прав Шестоаголна Форма Sequins Сјајот на Ноктите Прав Листови Совети DIY УВ Помине Уметност Декорација

500g/торба Мешавина Боја Големина Помине Сјајот во Прав Шестоаголна Форма Sequins Сјајот на Ноктите Прав Листови

DEN 1292.00
DEN 1419.84
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

500g/торба Мешавина Боја Големина Помине Сјајот во Прав Шестоаголна Форма Sequins Сјајот на Ноктите Прав Листови Совети DIY УВ Помине Уметност Декорација
500/торба
на gillter ќе пак врз едноставна торба, не вклучува јасно тегла,
ве молиме љубезно да знаете, ви благодариме
Изберете бојата што сакате
............
Опис
Нов & Висок квалитет.
БОЈА КАКО НА СЛИКАТА ПОКАЖУВА
КАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ :
чекор 1 : полски
чекор 2 : сјајот
чекор 3 : палто врвот
Пакет вклучувајќи
1bag x помине сјајот листови

Основни својства

Бренд Име:
EchiQ
НЕТО-WT.:
500g
Број На Модел На:
изберете бојата што сакате
Материјал:
сјајот на ноктите
Количина:
1 торба
Тип На Објект:
сјајот на ноктите

Тие исто така купуваат со овој производ.