.

.

СКАРА@FUKA Автомобил-стил Црвениот Multimedi Switch Копчето Покрие Трим Одговара За Benz A/B/E Класа GLC GLA GLK ML

СКАРА@FUKA Автомобил-стил Црвениот Multimedi Switch Копчето Покрие Трим Одговара За Benz A/B/E Класа GLC GLA

DEN 383.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Како на сликата шоу
Fitment : Одговара За Мерцедес Биде-нов зеланд A-Класа Б-Класа E-Класа GLK GLA CLA GLE ML GL
Инсталација :
Само лепило кора и се држи, лесно да се стави на вашиот автомобил
Совршена декорација и заштита за вашиот автомобил. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основни својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
Multimedi Switch Копчето Маска
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Година:
2015 година 2014 година
ОДГОВАРА ЗА:
Benz A/B/E Класа GLC GLA GLK ML

Тие исто така купуваат со овој производ.