.

.

Кадифен играчки 1pc 45см 55cm цртан филм cookie hello kitty висок квалитет цилиндар добие торба виси складирање торба креативни роденденски подарок

Кадифен играчки 1pc 45см 55cm цртан филм cookie hello kitty висок квалитет цилиндар добие торба виси складирање

DEN 831.00
DEN 874.56
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да се обезбеди најдобра услуга за одговор за нарачки .
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Оваа форма може да се како референца , можете да погледнете во времето на вашата земја во целина . но кога влезе во продажба сезона, компанија од Кина пост ќе мора да се справи со илјадници пакет секој ден, и обичај ќе го зајакне надзорот на секој пакет, ќе има многу надворешни фактори предизвика одложување, па можеби тоа ќе ве чини повеќе од 2 месеци до вашата земја. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Добредојдовте на нашата продавница. ние ќе обезбедат конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме контактирајте со нас или leave messages да ни ако имате било какво барање на предмети.3 килограм , на 0,5 кг
детали за производот
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги.
За Превозот :
Вашата цел ќе биде објавена во рок од 3 дена .ако не можете да се чека многу време , ве молиме не поставувајте ред , ви благодарам!
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор.
Ве молиме проверете ја информацијата што ја остави во објектот , Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша ,ако сакате да го промените, ве молиме ги споделите со нас .
Кадифен играчки 1pc 45см 55cm цртан филм cookie hello kitty висок квалитет цилиндар добие торба виси складирање торба креативни роденденски подарок
Материјал : кадифен , pp памук
Големина : мала височина 45см , голема висина 55cm
Тежина : 0. Ако ти ме сакаш , ве молиме да ме однесе дома .И ние ќе се обезбеди следење на број во цел линк . Ние ќе испрати пакети како подароци и пишување пониска цена да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината .
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail , обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја.
Во Врска Со Политика За Наплата :
Ако ја добиете вашата точка, но не се задоволни со тоа , Вие може да го врати во рок од 7 дена ,но клиентите треба да се обрне на товар .
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Ако ви се неисправни производи , ве молиме контактирајте со нас да ни во рок од 3 дена заедно со фотографии на неисправни делови, ние може да испрати нови една за замена или враќање на уплатата .

Основни својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини
Предупредување:
Никој
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Мали Pendant
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
T16081203
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Цртан филм

Тие исто така купуваат со овој производ.