.

.

SR1EF SR1EA SR1EB SR1ED SR1EN SR1EK ПРОЦЕСОРОТ BGA Матрицата Дефиниција

SR1EF SR1EA SR1EB SR1ED SR1EN SR1EK ПРОЦЕСОРОТ BGA Матрицата Дефиниција

DEN 62.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.
Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Основни својства

Број На Модел На:
SR1EF
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
XCMCU
Компатибилен:
Конзола За Игри

Тие исто така купуваат со овој производ.