.

.

50mm Божиќ Дрво Декорација Транспарентен Fillable Топката Украс Може да се Отвори Пластика за партија корист / свадбена / БОЖИЌ оркестарот 10pcs

50mm Божиќ Дрво Декорација Транспарентен Fillable Топката Украс Може да се Отвори Пластика за партија корист

DEN 360.00
DEN 378.24
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


50mm Божиќ Дрво Декорација Транспарентен Fillable Топката Украс Може да се Отвори Пластика за партија корист / свадбена / БОЖИЌ оркестарот 10pcs
Кликнете на мало купува!!!
Материјал : пластика На Божиќ ден, обичните транспарентен Божиќ топката не е толку обичен. Малку божиќ топката е во можност да ги искажете вашите желби и пријателство со твоите родители, наставници, пријатели. Малку божиќ топката може да се направи атмосфера на семејството повеќе хармоничен и полн со љубов;
Димензии : дијаметар од околу 5cm Боја : прикаже како на слика Материјал : пластика
10 x Божиќ Јасно жезло на шут
Други големина покажува :

Основни својства

Бренд Име:
wemelody
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НИЕ-TR05-003
Тип:
Други
Дијаметар Големина:
50MM, 5CM
Бои:
Транспарентна
употреба:
Фенси облека проп, декорација de noel, бонбони, Божиќ
Use1:
Настанот, Забава, Свадба Корист Подарок кутија, бонбони кутија, камења
Потеклото на Земјата:
Кина
Функција:
Еко-Пријателски, adornos navidad 2016 година, декорација de noel
Материјал:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.