.

.

Нов стил латинска танц костим секси високи дијамант spandex латинска танц облечи за жените латинска танц compeititon фустани

Нов стил латинска танц костим секси високи дијамант spandex латинска танц облечи за жените латинска танц compeititon

DEN 7190.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) : XXS : висина од 120 130cm XS : висина 130-140cm S висина : 140-150cm M : висина 150-160cm L : висина од 160-170cm XL : висина 170-180cm Ако сакате фустан се вклопуваат за вас,ве молиме испратете ја вашата висина,тежина,cheast,половината и колковите на продавачот,таа ќе направи за вас,и големини се многу важни,ви благодариме за разбирањето!
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Основни својства

Големина:
XXS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
f91
Бренд Име:
Танчерка е Виталност

Тие исто така купуваат со овој производ.