.

.

waase CNC Кочница Спојки Држела Краток За KTM 990 SMR SMT 2009 2010 2011 2012 2013

waase CNC Кочница Спојки Држела Краток За KTM 990 SMR SMT 2009 2010 2011 2012 2013

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мотоцикл Кочница & Спојки Држела Опис Кол : еден пар(Кочница & Спојки) Материјал : Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум.
Боја : како на сликата прикажани Fitment : За KTM 990 SMR/SMT 2009-2013 Забелешка : ве Молиме проверете цел боја и Модел повторно. инструкции за инсталација не се вклучени. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Плаќање прифаќаме само Зачувам . Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам. Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекуваме да се направи thebusiness со вас во иднина. Пакетот ќе бидат испратени на вашата адреса на Зачувам,ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно на Зачувам, ние нема да бидат одговорни за лажни или неточни информации дадени. Пратката пакет ќе брод од страна на меѓународната воздухопловната од Кина,тоа ќе потрае околу 15-21 работни дена ( освен за одмор и викенд ) за испорака. Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена откако трансакција е завршена и го испрати на превозот информации на вашата e-mail по испраќаат надвор. Ве молиме mail мене ПРВ за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на ПРЕПОРАЧАНА ПРАТКА или сакате да се купи повеќе од еден објект. Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење. Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот. Парите ќе бидат вратени преку Зачувам откако ќе ги примите врати пратката. Ве молиме испратете предмети(s) назад кон нас во оригиналната состојба со оригинална кутија. Превозот и ракувањето со задолжен ќе биде да не се враќа,сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на победа цена само.

Основни својства

боја:
Црна Тип 1, Црна Тип 2, Сина, Златна, Сива, Зелена, Портокалова, Црвена, Сребрена
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За KTM 990 SMR/SMT 2009-2013
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg

Тие исто така купуваат со овој производ.