.

.

34-08328 Генератор Мотор Actuator 3408328 genset actuator

34-08328 Генератор Мотор Actuator 3408328 genset actuator

DEN 6446.00
DEN 8160.00
-21 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Моторот actuator 3408328 Име : Actuator Модел : 3408328 Тип : Нормално Затворен Компатибилен EFC : 3044196 Применливи Genset : NTA855 Особено за Cummins PT Пумпа Работат удар : 23 Внатрешни инсталирање модел Оценет напон : 12 V ; 24 V Време на Одговор : 20ms Контролен панел модел : 3044195 3044196 3062322 3032733 3037359 actuator модел 3408324 3408326 3408328

Основни својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3408328
Време На Одговор:
20ms
работни мозочен удар:

Тие исто така купуваат со овој производ.