.

.

кристал железо pendant светилки луксузни модерната led кафуле кујна изложбена сала ресторан декорација бар контра светло ZA90625

кристал железо pendant светилки луксузни модерната led кафуле кујна изложбена сала ресторан декорација бар контра

DEN 15792.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : кристал+железо
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D40 CMH47 CM

Основни својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Гаранција:
LL1
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Број На Модел На:
171108
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла

Тие исто така купуваат со овој производ.