.

.

Автомобил Keychain Авто Мото Метал семафори Копче Синџир Торба Pendant за ФОЛКСВАГЕН Нисан ISUZU Hyundai Suzuki Volvo Мерцедес Keyring

Автомобил Keychain Авто Мото Метал семафори Копче Синџир Торба Pendant за ФОЛКСВАГЕН Нисан ISUZU Hyundai Suzuki

DEN 105.00
DEN 120.00
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Автомобил Keychain Авто Мото Метал семафори Копче Синџир Торба Pendant за "ФОЛКСВАГЕН" Нисан ISUZU Hyundai Suzuki Volvo Мерцедес Keyring
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Основни својства

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
мажите keychain
Бренд Име:
QYJSD

Тие исто така купуваат со овој производ.