.

.

Добар Квалитет! Природни Jade Мат Турмалин Топлина Перница Тело Здравствена Заштита Подлога Ac220V 150x50cm,Бесплатен превозот

Добар Квалитет! Природни Jade Мат Турмалин Топлина Перница Тело Здравствена Заштита Подлога Ac220V 150x50cm,Бесплатен

DEN 8158.00
DEN 14832.00
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви благодариме за вашето разбирање. 7, Преносни и издржливи. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата.
Jade Вовед Jade е богата со трага елементи. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ви благодариме !
. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или ни е-мејл. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас, ние ќе испорака тоа од начинот на кој можете да изберете. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
НАПОМЕНА : за Испорака :
1.Било каков проблем или прашање, ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам!
Се надевам дека ќе имате совршен шопинг искуство на нашиот магазин. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. По употреба,исклучување на контрола на температурата хируршка постапка, а потоа повлечете го приклучокот. Ние ќе одговор во рок од 24 часа. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3.Температурата контрола на приклучокот е вметната во моќта штекер.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 5 0cm X150cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Повратни информации :
1. по парче : 6kgs Производ прикажани : Пакет : Материјали референца : Производи за Споредба : Погоден за кој да го користите : Енергија Камен :
Како да се користи Масажа Душек :
1 .
2)Поврзан на температура ontroller и греење тело откако вметната извор на енергија.

Основни својства

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-46
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
6KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
50cmX150cm

Тие исто така купуваат со овој производ.