.

.

Топло Headband Коса Додатоци Музички Забелешка Лак Широк Главата Бенд Девојки Headdress Обрачот Црна Hairbands за Жени

Топло Headband Коса Додатоци Музички Забелешка Лак Широк Главата Бенд Девојки Headdress Обрачот Црна Hairbands

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Топло Headband Коса Додатоци Музички Забелешка Лак Широк Главата Бенд Девојки Headdress Обрачот Црна Hairbands за Жени
Rolecos се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да произведе најдобар cosplay костими за world wide cosplayers. Ние исто така, обезбеди сите посебен повод настаните носии како ноќта на Вештерките, Божиќ ,итн. Ние се стремиме да ви обезбеди со најактуелните селекции, најдобрите цени, најголем целосна големина опсег со сопствени направени и најголемиот различни избори.
Големина : ве Молиме да проверите на нашата големина на табела и како да се одреди големината пред купување, И ве молиме, имајте предвид дека големината на табелата може да have1-3cm грешка поради мерење метод .Ако не знаете што да изберете големина,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви помогнат.
Боја :вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот,предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
1,ве Молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот информации.
2,Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата(ние ќе го толку брзо како што тоа е можно),По што ние ќе го пополни следење на број,Можете да го најдете во вашата нарачка детали.
3, Нашите превозот опции само за референца,Ние може да избере побрзо превозот начин за вашата нарачка,ве Молиме да се свесни.
4 .Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина" и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.
5.Ако имате било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.

Основни својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TS-51204
Бренд Име:
poppetlove
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Тип:
Hairbands
Материјал:
Предиво
Метали Тип:
Никој
Најширока:
4

Тие исто така купуваат со овој производ.