.

.

STARPAD За Suzuki Мото Додатоци Suzuki GS125 кралот rectifier модератор за овој производ, Бесплатен Превозот

STARPAD За Suzuki Мото Додатоци Suzuki GS125 кралот rectifier модератор за овој производ, Бесплатен Превозот

DEN 720.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Уживајте во вашата шопинг. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Благодарам многу. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Или испратете уште една нова една за да ви. Ви благодарам многу. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.

Основни својства

Тип На Објект:
Мотоцикл Прекинувачи
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.