.

.

Топла Зелена Beret Сад Черепот Мода Војска Посебна Сила Модерна Кварц Џеб Види Rotatable Случај Ѓердан Мажи Жени

Топла Зелена Beret Сад Черепот Мода Војска Посебна Сила Модерна Кварц Џеб Види Rotatable Случај Ѓердан Мажи Жени

DEN 218.00
DEN 311.04
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Мажите Зелена Beret Подарок Војска Посебна Сила Pendant Сад Кул Синџир Жените Мода Черепот Модерна Џеб Види Ѓердан
Карактеристики На Производот :
Движење : Кварц
Дијаметар : За 3.6 cm
Дебелина : За 2.0 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 80 см
Пакет Содржина
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Основни својства

Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P1601
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Дијаметар:
0.036 m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
200000137:
200001559

Тие исто така купуваат со овој производ.