.

.

prativerdi Мека Памучна Мачка Кревет Топло Перат Милениче Кревет Кинолошки Круна Жаба Дизајн Мат Мало Куче Кревет за Куче, Мачка Куќа Мат Милениче Материјали

prativerdi Мека Памучна Мачка Кревет Топло Перат Милениче Кревет Кинолошки Круна Жаба Дизајн Мат Мало Куче Кревет

DEN 878.00
DEN 1488.48
-41 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


prativerdi Мека Памучна Мачка Кревет Топло Перат Милениче Кревет Кинолошки Круна Жаба Дизајн Мат Мало Куче Кревет за Куче, Мачка Куќа Мат Милениче Материјали
Функција : * Високо квалитетни pp памук додатен, им даде на домашно милениче топла мек кревет куќа. *жаба форма, симпатична, модата. дише и windproof. * Миленичиња куќа одговараат за сите куче раси и мачки.
Состојба : 100% Сосема Нов & Hight Квалитетот Предмет Тип : Миленичиња куќа Материјал : Superfine влакна текстил, оксфорд ткаенина, ПП памук додатен Боја : розова , Сина, Сива Облик : жаба Форма Тежина : 0.6 kg Миење Стил : Рака Мие
Големина : 38*38*15cm
Со перат и монтажни перница на дното,нема потреба од електрична енергија да се задржи топло 1.Креветот е укината кога ќе се добие тоа. 2.Ве молиме да се стави нешто мека во тоа и го стави во воздух за околу 2 дена, тогаш тоа ќе биде во својата стара форма. 3.Тоа е изработен од не-токсични и evvironmentally пријателски материјал,може да мирис, не е добро поради долги пратката.Мирисот ќе се исчезна во неколку дена.
Pacakage Се Вклучени : 1 * Домашно Милениче Кревет
Внимание : ве Молиме овозможи 1 - 3 мм грешка поради прирачник за мерење (1 инч = 2.54 см) Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел, ви благодариме за разбирањето!

Основни својства

Големина:
38X38X15cm
Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
Д-03
Функција:
Дише
Тежина:
0.55kg
Шема:
Цврста
Бренд Име:
prativerdi
Тип На Објект:
Спиење Душеци
Измијте Стил:
Рака Мие
Материјал:
100% Памук
color1:
зелена,розова,сина,виолетова
Точка име :
миленичиња куќа
Големина:
38*38*15cm
додатен:
PP Памук
Обликот:
жаба форма
Важат за:
за Теди, Мечка, Кико, Golden Retriever, Huskies, мачки
Функција:
Водоотпорен
Применливи Раса Куче:
мало куче & cat
feature2:
Еко-Пријателски, Порибено

Тие исто така купуваат со овој производ.