.

.

Професионални Безбедност и Удобен Мотор Шлем флип до мулти функција мотоцикл шлем Jiekai шлем секој прифатлива

Професионални Безбедност и Удобен Мотор Шлем флип до мулти функција мотоцикл шлем Jiekai шлем секој прифатлива

DEN 2171.00
DEN 2783.52
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Професионални Безбедност и Удобен Мотор Шлем флип до мулти функција мотоцикл шлем Jiekai шлем секој прифатлива големина : M,L,XL,XXL ве молиме погледнете М одговара на 56-58cm, L одговара на 59-60cm,XL одговара на 61-62cm, XXL одговара на 63-64cm 100% ABS ШКОЛКА Hight квалитет мала тежина, coolmax лагер Брзо брзо ослободување Тока Со рака ознака и упатството за корисникот Класичен Аеродинамичен дизајн, моден стил шлем Внатрешна очила за сонце боја : Црна Шлем 7 боја, а има и 4 вид на штит на располагање. Шлем дојде со јасни штит, ако треба други бои, ве молиме да се направи ред и изберете ја опцијата "Избор" и ме остави порака за вас сакав боја, на пример" сакам боја, Број 3, Големина L" Само кажи ми боја бројот и големината е во РЕД

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Тежина:
1450
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JIEKAI
Сертификат за квалитет:
Dot,Ece-R22/05
Шлем Стил:
флип до шлем
Шлем Материјал:
ABS
мотоцикл заштита:
каско
боја:
7 боја на располагање
Големина:
M,L,XL,XXL
Материјал:
ABS

Тие исто така купуваат со овој производ.