.

.

Автомобил Стил Худ Покривот Багажникот на Моторот Покритие Трки Ленти Decal Налепница за BMW F30 F31 F32 F34 F36 E90 E92 E46 М3 М4 Додатоци

Автомобил Стил Худ Покривот Багажникот на Моторот Покритие Трки Ленти Decal Налепница за BMW F30 F31 F32 F34

DEN 1472.00
DEN 2831.52
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Дербито се погледне за патот : додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилагодени сет на decals. Со високи перформанси полимер-стабилизиран материјал е исчезнат-отпорни, стабилна температура и автомобилот на миење-доказ. (Ние препорачуваме на decals опремени со стручни лица.) Објектот Fitment : Одговара за BMW Серија 3 F30 F31 F32 F33 F34 F36 E90 E92 E46 М3 М4 Ставка Опис : Направен од Врвен Квалитет на КК и 5 D Јаглерод влакна винил Боја : Сјајна Црна, Мат Црна и 5 D Јаглерод Влакна Intallation Совет : Водоотпорен винил материјал.Поддржани со себе лепило за лесна и ре-позиционирање.Лесно се отстранува без да остават леплива остатоци Проверете инсталација метод во следните слики. 5 D јаглерод влакна може да биде лесно се инсталира без вода помош. Но сјај и црна мат црна се предлага влажни инсталација. И ако не сте сигурни во инсталирање со себе. професионални beautyshop е препорачливо. Пакет Содржи : 1 X Парче Покривот 1 X Парче Худ 1 X Парче Стебло

Основни својства

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Багажникот
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
KK
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови

Тие исто така купуваат со овој производ.