.

.

35cm голема ширина памук embroid чипка шиење лента guipure скратува ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот#3496

35cm голема ширина памук embroid чипка шиење лента guipure скратува ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци

DEN 90.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.
Име на производ : 35cm ширина памук, Чипка Embroid
Производот НЕ : 3496
Чипка ширина : 35cm(најмногу широк)
Боја : pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
Испорака И Услуга
Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. тоа е бесплатен превозот, но тоа е многу бавно. Можеби тоа треба да 90days.
Ако изберете КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ,Тоа треба 25-50 работни дена.
Ако сакате да ги добиваат побрзо,pls изберете ЕМС.Тоа треба да се за 10-15 дена.и тоа не е бесплатен превозот.
Можете да ме контактирате преку е-МАИЛ или TRADEMANAGER.Добредојдовте на вашите прашања,Ние ќе ви одговори веднаш.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Основни својства

Големина:
1 yard, 1 yard is 92cm
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
35cm
Број На Модел На:
3496
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
xinhang
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Бои:
млеко бела
Техника:
искриват плетење

Тие исто така купуваат со овој производ.