.

.

Топла A12 Quad Бенд Глас Следење во Реално Време на Мини Личен GPS за во Автомобил GSM, GPRS Деца GPS Tracker Локатор на Часовникот GSM Следење Уред СОС

Топла A12 Quad Бенд Глас Следење во Реално Време на Мини Личен GPS за во Автомобил GSM, GPRS Деца GPS Tracker

DEN 2476.32

Од стоката
Достапно е за нарачката


Кога мобилен телефон СТАН екранот опрема присутен, долго притиснете го копчето за вклучување/СОС копче за исклучување. Ако две сидро точка позиција е многу блиску, овој производ ќе биде во приказот на филтер позиција многу блиску точка
5. Откако ќе ја испратите SMS command, ве молиме да проверите дали ви се постави успех одговори на SMS порака од GPS локатор. Функција декларација
5.8 Други прилагодувања
Постојат многу други функции, корисниците можат да работат преку мобилен СТАН.4 Гео-ограда
На корисниците на мобилен телефон СТАН, изберете Гео-ограда функција, на мапата може да се постави Гео-ограда круг, доколку го уредот настрана од огради, мобилен телефон СТАН клиентската страна ќе се прикаже на алармот информации. Примена на метод
1. Најдете локатор
8.1 Време дисплеј
На кратко притиснете го копчето за вклучување/СОС копчето, час индикатор за светло за блиц за 1 секунда, по 1/2 дик, на мин индикатор флеш два пати. Производ функција
1. Време дисплеј
2. Гео-ограда
5. Рекорд на бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на уред
Околу надвор од кутијата ќе се најде бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА (десет броеви).6 режим не вознемирувај
Режим не вознемирувај, главно е да се спречи локатор на звук наруши кој носи локатор. Брза позиционирање (1 минута) : опрема во 1 минута интервали ажурирање информации за локација, брза позиционирање модел локатор користите батеријата побрзо. Следење во реално време
3. Вкупно може да се постави четири групи на времето, во текот на временскиот интервал, не се во можност да се јавите на локатор. Глас следење
6.3 Траекторијата следење mode settings и барањето
Постојат три видови на следење на владата. Други функции поставување
5. Светлината ефект покажуваат
Стартување : индикатор за светло за секунди.
Поставете SMS command може да даде опрема издадени наредби (Специфични текстуални настава содржината, ве молиме, консултирајте се со трговецот. Колку што се постави на итен повик број, кога локатор на интернет, долго го притиска копчето за вклучување/СОС, локатор ќе бирате итен повик на број.5 следење на Глас
Одберете voice мониторинг функција во поставување и ќе се пополни во бројот од мобилниот телефон, да чекаат за некое време и после потврда на опрема ќе бидат испратени на повик до вашиот број, можете да слушате гласот околу локатор по добивањето.
Команда. Полнење : Поврзете еден крај на полнење кабел во USB-порта на лаптоп и на другиот крај со крај со GPS види tracker за полнење
6. Режим не вознемирувај
7. Ве молиме запомнете или да снимате и да ја сведе на вашиот лаптоп.2 Реално време следење
Изберете реално време следење, кликнете на иконата за потоа да може да се провери каде локатор е. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ поддржува само GPRS интернет.
Копчиња (query време) : на Час индикатор за светло за блиц за 1 секунда, по 1/2 дик, на мин индикатор флеш два пати.

Основни својства

GPS тип:
gps tracker
Напон:
5V
Бренд Име:
GHYDO
GPS Географска Локација:
Европа
Големина На Екранот:
Под 2 Инчи
Посебна Карактеристика:
На Интернет Поврзани
Објектот Големина:
40x12mm
Gps Модул:
Yes
Име На Модел:
A12
Од Моќ:
W
Траење На Батеријата:
30 Часа & Up

Тие исто така купуваат со овој производ.