.

.

Метал тастатура PS/2 интерфејс YLGF HS87-S16-Стр вградена тастатура 16 копче водоотпорен (IP65), прашина, против насилство

Метал тастатура PS/2 интерфејс YLGF HS87-S16-Стр вградена тастатура 16 копче водоотпорен (IP65), прашина, против

DEN 2782.00
DEN 2928.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


YLGF HS87-S16-Стр Метал тастатура
PS/2 Интерфејс
Почитувани купувачи Здраво, важни работи, ве молиме да го пополните вашиот адреса : поштенски код мора да се осигурате дека се точни и детални адреса, поштенски код и област на соодветните да (држава, град, Округ, на улица, за да го напишете правилниот) мора да биде за една, за да се обезбеди точна на клиентот, или може да примање на стоки, доколку стоката до вашата земја, уредете ја адресата или поштенски код треба да плати $18 такса. Електрични перформанси :
Механички својства : Струјата : ≈10m A Механички својства : Оперативен температура : -25 ° C ~ + 70 ° C, температура на Чување : -40 ° C ~ + 70 ° C Релативната Влажност : 20% ~ 95%(Не-кондензирање) Атмосферскиот притисок : 60~ 106 k Pa Копче живот : 2 милиони пати / за скролување; за Зборот Обработка : гравури и висока јачина мастила,Носат-отпорни, лесно да падне; Водоотпорен, dustproof, анти немири,Подесувате; Panel Материјал : 304 # нерѓосувачки челик; Копчето Материјал : 304 # нерѓосувачки челик; Песна топката Материјал : 304 # нерѓосувачки челик; Супстрат материјал : Дебела алуминиумска легура; Крај : парична Казна брусен метал процес на преработка; Тастатура Интерфејс : PS / 2 интерфејси; Глувчето интерфејс : PS / 2 интерфејси; Услуга : 1 година гаранција, долгорочна гаранција плаќа; Dustproof водоотпорен заштита одделение : IP65; Немири заштита одделение : IK07; Копчиња живот : повеќе од 2000000 време на активирањето; Оперативен живот : > од 5 години; ; Значи време помеѓу неуспех (MTBF) : повеќе од 20000 часа; Значи време за поправка (MTTR) : помалку од 30 минути; Линија : 2300mm (2.3 m); Бруто Тежина : 0.5 кг; Копче за патување : 0.45 mm; Копчето за јачина : 250g/2.45 N; Панел големина : 87.4*91.4 mm Клиент отворање големина : 87.4 * 91.4 mm; Монтажа плоча димензии : 95 *138mm; Копчето Големина : 14 * 14mm .
Компатибилен оперативен систем :
PS/2 : Win 98 , 2000, XP, VISTA, WINDOWS 7 ,Win8,Win10,Mac OS9,Linux.
Компанијата ја прифати производ прилагодување, за да го смените зборот, за да ја промените програма, ако ви треба да се купи, ве молиме да ни даде детално објаснување.
Овој производ е посебен индустриски производи, поединци не треба да се користи, ве молиме да бидат свесни за потребата да се разбере, големина, големина, збор, програма, интерфејс, и тогаш купи, инаку тоа е продадена, нема назад, те молам прости.
Здраво, ве молиме да се разгледа кога ќе продавница и, ако имаат право на увоз на стоката, царинење Chugui Guo и да се задржи чекор на царинење процес и придружните трошоци, кога ќе се испратени на вашата земја, вие треба да одите во царинење, да достават информации и да платат царински давачки.
Производство Адреса : Кина. Шенжен Г-Дин Miao

Основни својства

Пакет:
Yes
Примена:
број
Јазик:
Англиски
Број На Модел На:
HS87-S16-P
Тастатура Стандард:
Мини Тастатура
Интерфејс Тип:
PS/2
Оската На Телото Бренд:
NO
Тип:
Жичен
Работата Стил:
Механички
Полна Големина тастатура:
No
Врвка За Околу Поддршка:
No
Бренд Име:
YLGF
Панел Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кат материјал:
Алуминиум
боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Производи Статус:
Акции
Поддржува Човечки Инженеринг:
No
Е водоотпорен:
Yes
Дали да се поддржи plug and play:
No
Механички Тастатура:
No
Времето на пазарот:
Март-11
Имаат мултимедијални копче за функција:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.