.

.

2017 SUS 304 од не ' рѓосувачки челик Една крпа бар плоштад крпа rack во бањата ѕид монтирани крпа носителот Бесплатен превозот

2017 SUS 304 од не ' рѓосувачки челик Една крпа бар плоштад крпа rack во бањата ѕид монтирани крпа носителот

DEN 1584.00
DEN 2262.72
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тоа е невозможно да се решат проблемите, ако ние не знаеме за нив!
3.0 kg
Пакување Детали
Единица Тип : парче
Пакет Тежина : 0.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Ние ќе се постави сопствени вредност на толку ниско што можеме за да се избегнат даноците проблеми.
Плаќање
1.Враќање превозот надомест треба да се плати од страна на Купувачот.678 kg /Пакет
Димензии : 60cm x7cm x3cm (23.
Политика На Враќање
1.2 во)
Нашите Услуги
1.Пред купување,ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Опис :
Тип на Нерѓосувачки челик една крпа бар плоштад крпа rack во бањата ѕид монтирани крпа носителот бања прибор
Модерниот Стил
Заврши Полски
боја Јасно
Materiak 304 од не ' рѓосувачки челик
Монтирање На Ѕид Монтирани
Нето Тежина (kg) 1.Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-48hours на плаќање проверка.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС одеднаш!
3. по пратката,ве молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note : кога се направи исплата користење Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Давачки Политика :
1.Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати(Ако има)
4.Увозни давачки,даноци и давачки кои се incurr не се вклучени во точка цена или превозот цена.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од Два работни дена.Или не,ве молам, точно пред исплата.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.За нашите клиенти од Бразил : Ако изберете било couriers,ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што осигурајте се дека вашиот испорака без проблеми.Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период во оригинално пакување.12 месеци Производителот,Купи со доверба!
2.
Гаранција Информации
1.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата порака до нашите Trademanager.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.Ние Брод на Светот.Ние поддршка dropshipping и трговија на големо.
Плаќања мора да се заврши во рок од 3 дневна.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Пари само ќе биде објавен за нас откако ќе се потврди на испорака.Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата.
Ако треба во трговијата на мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра дел за пакетот!
Испорака Детали
1.Ако не можете да го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет,ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.

Основни својства

Тип:
Крпа Барови
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Nolimas
Должина:
60cm
Број на Барови:
Една Крпа Барови
Број На Модел На:
N серија крпа бар
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
еден барови
боја:
Јасно
Стил:
Fasion
Површина По Завршувањето:
Огледало Површина

Тие исто така купуваат со овој производ.