.

.

Трговија на големо Шарени Атмосферски Agat Монистра Природен Камен Нараквици За Жените Алка Шарм Накит Водат Енергија Јога Подарок 19mm

Трговија на големо Шарени Атмосферски Agat Монистра Природен Камен Нараквици За Жените Алка Шарм Накит Водат

DEN 99.00
DEN 133.44
-26 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Природен камен
Мушка големина : за 8mm
100% сосема нов
Навистина висок квалитет, навистина трговија на големо цена
Трговија на големо Шарени Атмосферски Agat Монистра Природен Камен Нараквици За Жените Алка Шарм Накит Водат Енергија Јога Подарок 19mm Хривнија должина околу 19cm (уредувачки)
Мушка Големина : 8mm
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

Основни својства

Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
атмосферски ахат ахат
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Никој
боја:
како се покаже слика
Материјал:
Атмосферски Ахат
Мушка големина:
за 8mm
Должина:
за 19cm
Тип:
атмосферски ахат хривнија
Употреба:
За Жените

Тие исто така купуваат со овој производ.