.

.

1ML Стаклено шише со Пластични род, мини Шишенцето, Стакло Тест Цевка Шише, Parfum Примерок Шишиња, 1CC Ампули, Мали Шишенцето, 100pcs/Многу

1ML Стаклено шише со Пластични род, мини Шишенцето, Стакло Тест Цевка Шише, Parfum Примерок Шишиња, 1CC Ампули,

DEN 888.00
DEN 955.20
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 ML Стаклено Шише со Пластични Род, 1 CC Стакло Шишенцето, мини Парфем Шишенцето, Parfum Примерок Ампули, Тестер Шише Парфем, Парфем Примерок шишиња, Стакло Тест Цевка шише,
Бесплатен Превозот100pcs/Многу
1, Точка : 1 MLGlass Шише, 1cc Ампули, Стакло Тест Цевка.
2, Материјал : стакло шише + пластика затка
3, Големина : Дијаметар 9mm x Висина 38mm
4, Капацитет : 1ml. 1cc.
5, Затка Капа Боја : Бела боја. (Ве молиме имајте предвид, овој линк е за цел Бела боја затка ампули)
Јас f треба Црна Боја затка капа, pls кликни и купи го тоа тука :
Ние, исто така, имаат Ампули на Капацитетот 2ml и 3ml.

Основни својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
1MM 1CC
Број На Модел На:
затка
Затка Боја:
Бела затка
Употреба:
Парфем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Тие исто така купуваат со овој производ.