.

.

Бесплатен Превозот Автопат 75A Голема Скејтборд Тркала 76mm*45mm Електричен Скејтборд Тркала Крос-кантри Тркала

Бесплатен Превозот Автопат 75A Голема Скејтборд Тркала 76mm*45mm Електричен Скејтборд Тркала Крос-кантри Тркала

DEN 1344.00
DEN 1680.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата . било увозни давачки или такси се купувачот одговорност. ви благодариме за вашето разбирање. Поради временската разлика меѓу Кина и различни земји , кога ќе се бараат на производ во мојата продавница. Ние може да не биде на линија , но ве молиме да се увери , ние ќе го видите продавница секој ден. Ако имате било какви прашања ве молиме пратете ми порака , јас ќе ви одговори што е можно possilbe. Ако се направи со цел , ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. благодарам многу за вашето разбирање и поддршка. Во прилог , на логистика , или Кина Пост Воздух или ЕМС , понекогаш тоа може да не се прикаже реално време логистика информации во вашата нарачка, ве молиме, не грижете се , ние ќе бидеме секогаш барањето на логистика, на информации за на официјалната веб-страница, и да се направи снимки на екранот потоа испратени до вас.

Основни својства

Број На Модел На:
FSW7645
is_customized:
Yes
Материјал:
PU
Тип:
Скејтборд Делови
Бренд Име:
FIBERSKATE
Големина:
76mm*45mm
Одборот Категорија:
Рамна Плоча
Применливи Луѓе:
Мажи
Вклучуваат:
скејтборд тркала
Тврдост:
75A

Тие исто така купуваат со овој производ.