.

.

LED Расте Светлина DC12V IP68 Водоотпорен Hight Светлината 5630 LED Лента на Светлина за Аквариум Стакленички Растение Расте 5pcs/многу

LED Расте Светлина DC12V IP68 Водоотпорен Hight Светлината 5630 LED Лента на Светлина за Аквариум Стакленички

DEN 900.00
DEN 1200.00
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


LED Расте Светлина DC12 V IP68 Водоотпорен Hight Светлината 5630 LED Лента на Светлина за Аквариум Стакленички Растение Расте 5 Црвено 1 Сини = (Црвена : Сини = 5 : 1) 3 Црвени 1 Сини = (Црвена : Сини = 3 : 1) 2 Црвени 1 Бела = (Црвена : Бела = 2 : 1) 1 Бели 1 Сини = ( Бела : Сини = 1 : 2) Спецификации : 1 : Големина : L50cm (0.5 M) x W1.40cm 2 : Емитуваат Боја : црвена+сина 3 : Заштита го Оценувате IP68 Водоотпорен 4 : Работен Напон : 12 V DC 5 : LED Кол : 36leds/m, 0,5 метар/ компјутери 6.Работна Температура : -20 до 50° 7.LED лента PCB : Алуминиум 8.Животниот век : 50.000 часа 9 : Црвено : Сини = 5 : 1 3 : 1,Црвена : Бела = 2 : 1,Бела : Сини = 2 : 1 Пакет Вклучуваат : 5 компјутери * 0,5 метар(50cm) 5630 IP68 водоотпорен 36 LED/m LED лента

Основни својства

Емитуваат Боја:
5 Црвено 1 Сина, 3 Црвени 1 Сина, 2 Црвени 1 Бела, 1 Сина 2 Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Број На Модел На:
5630 Расте Светлина
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Цврсти Лента Расте Светла
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Гаранција:
-
Употреба:
Индустриски
Употреба:
Посебно Осветлување
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Должина:
50cm
Е dimmable:
No
Напон:
12V
База Тип:
led лента светлина
Функција:
расте светлина
Црвена:
Сина
Црвена:
Бела
Сина:
Бела

Тие исто така купуваат со овој производ.