.

.

19/26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка Дестилација

19/26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка Дестилација

DEN 636.48

Од стоката
Достапно е за нарачката

Производ Објект : 19/26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка Дестилација
Материјал : Стакло Borosilicate
Заедничката : 19/26
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Основни својства

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Тие исто така купуваат со овој производ.