.

.

1pair 30DZ Лов Додатоци Пушка Опсег Месеци 30мм Прстени за Weaver 11mm Железнички Отворено Кампување Возен Weaver Железнички Планината

1pair 30DZ Лов Додатоци Пушка Опсег Месеци 30мм Прстени за Weaver 11mm Железнички Отворено Кампување Возен Weaver

DEN 176.00
DEN 191.52
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


(5) Ако понудата нашите HK Пост бесплатен превозот предмети, ние САМО превоз преку HK ПОСТ.
(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.
(6) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
(2) Како искусни снабдувач ние пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето.
(7)Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, но не било неразумно ве молиме барања.
(4)Ние ќе знаете на следење на број кога ќе го испрати на вашите производи.

Основни својства

Тип На Објект:
светлото планината носителот
Број На Модел На:
30DZ
Материјал:
Алуминиум Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.