.

.

Класичен Куче Палта Кутре Џемпер Облека кошули за Мало Куче Качулка грб Yorkie Топла Есен Зима домашно Милениче Мачка Облека

Класичен Куче Палта Кутре Џемпер Облека кошули за Мало Куче Качулка грб Yorkie Топла Есен Зима домашно Милениче

DEN 84.00
DEN 84.48
-1 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

54 см Слика покаже :
За нас : · Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи. 6, Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму. ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2. Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. 5, Бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Western Union, Банкарски Трансфер.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. 2, Четири нозе облека ќе биде предмет на грбот должина.
Класичен Куче Палта Кутре Џемпер Облека кошули за Мало Куче Качулка грб Yorkie Топла Есен Зима домашно Милениче Мачка Облека
Спецификација Сосема нов и висок квалитет на Мек Памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе Топло Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект. Големина Листата : Големина Назад должина Биста XS 15 CM 27 CM S 18 CM 30 CM М 23 CM 35 CM L 28 CM 42 CM XL 33 CM 47 CM XXL 38 CM 52 CM Конверзија : 1 инч = 2. 3, Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dogbaby
Број На Модел На:
D48
Сезоната:
Есен/Зима
Материјал:
100% Памук
боја:
4 бои
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Облека Стил:
Топло зима 2 нозе облека
Функција:
Симпатична, топла, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
Солидна шема
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
зима, пролет, есен

Тие исто така купуваат со овој производ.