.

.

DIMANAF Жените Плус Големина Лен Т-Маица Лето 2018 О-Вратот Половина Ракав Женски Основните Блузи Tees Секојдневен Преголеми Копчиња T-Shirt

DIMANAF Жените Плус Големина Лен Т-Маица Лето 2018 О-Вратот Половина Ракав Женски Основните Блузи Tees Секојдневен

DEN 926.00
DEN 1286.40
-28 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


DIMANAF Големина на Табелата
Може да има 2-3 cm грешка. Се надевам дека ќе разбере.
ви благодариме
големина (cm)
Биста
Полите
Рамо
Sleeve
Должина
Манжетната
Една големина
116
116
-
49
70
32
Една големина
116
116
-
49
70
32
Една големина
116
116
-
49
70
32
Една големина
116
116
-
49
70
32
1. Сите производи се под строга проверка за да бидете сигурни дека сите се во добар квалитет пред превозот да се избегне било кој квалитет на проблемот. 2. Ако не сте задоволни објектот кога ќе примите, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Сепак, купувачи се одговорни за враќање превозот цена и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3. Љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ве молиме не ни остави негативни повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас да се решат проблемите, прво, ние ќе го реши проблемот и да ви даде задоволни решение, ~~Благодарам многу!!

Основни својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
HAN9223CN
Материјал:
Памук,Лен
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
DIMANAF
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
2018 Нова Пролет Лето
Големина:
Big Size,Large Size,Oversized,Plus size
Стил:
Повик,Мода,Лабава,Канцеларијата Дама,Елегантна

Тие исто така купуваат со овој производ.